Üretim

ÜRETİM

Gapsan Otomotiv, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde 9500 m2`lik kapalı alana sahip fabrikasında, kendi alanında dünyada hızla gelişen üretim teknolojisini yakından takip ederek sürekli artan ürün çeşitleriyle Toplam Kalite Prensibi anlayışından ödün vermeden üretim yapmaktadır.

Üretimde çeşitli çap ve kalınlıktaki DKP ve alüminyum kaplı borular, çeşitli kalınlıklarda DKP, galvaniz ve alüminyum kaplı saclar kullanılmaktadır. Üretim aşamasının son kısmında egzoz sisteminin tüm parçaları birleştirilip satışa sunulmaktadır. Üretimin her aşamasında gerekli kalite ve kontroller teknik personeller tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Gapsan otomotiv olarak amaç; kaliteyi en uygun ve en sorunsuz şekilde müşterilerimize sunmaktır.

Gapsan Otomotiv sistemli pazarlama anlayışını ilke edinerek gerek yurt içindeki, gerek yurt dışındaki tüm müşterilerine müşteri memnuniyetini ön planda tutarak zamanında, eksiksiz, uygun fiyat ve cazip ödeme koşulları ile hizmet vermektedir.

Türkiye`nin her yerine gerek sahip olduğumuz dağıtım araçlarımızla, gerekse anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile ürünü en hızlı şekilde ve minimum maliyet ile müşterilerimize ulaştırmaktayız.