Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

GAPSAN yan sanayi alanında faaliyet gösteren bir işletmedir. İşletmemiz Ortadoğu’yla sınırlı olan ihracatını zamanla Asya, Afrika ve Avrupa kıtalarına da gerçekleştirmeyi başarmıştır. Ayrıca işletme zaman içinde büyüyerek ülke tüketicilerine ve yaptığı ihracatlarla ülke ekonomisine daha iyi katkıda bulunabilmek için kalite ve kapasite koşullarında iyileştirme çalışmalarını sürdürmektedir.

GAPSAN ürünlerinde nitelik, ambalaj, stil ve çevre sağlığı yönünden rakiplerine göre her zaman bir adım önde olmayı benimsemektedir. Çalışanlarımızı mutlu edebilecek ve firmamızın rekabet gücünü arttıracak teknolojiyi kullanarak, etkinlik koşullarında ve verimlilik alanında öncü bir rol oynayacağız. Bunu ilimizde, bölgemizde, ülkemizde ve tüm dünyada saygın bir imaj kazanmak için ertelemeyeceğmiz, bir amaç, görev ve sorumluluk olarak algılamaktayız.

VİZYONUMUZ

GAPSAN, yarım asra varan tecrübesiyle geleceğe yönelik sürekli bir innovasyon içindedir. İşletmede gerçekleştirilen stratejiler geleceğe ve bugüne yünelme noktasında geçmişinden esinlenerek uzman kadrosuyla sektöründe takip edilen bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.