Üretim

ÜRETİM

Kaliteyi önde tutan bir üretim anlayışıyla yola çıktık

Egzozda Kalitenin Adı sloganıyla yola çıktığımız günden beri kaliteyi önceledik..

GAPSAN OTOMOTİV, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi’nde 4.000 m2’si kapalı olmak üzere 7500 m2`lik alanda dünyada hızla gelişen üretim teknolojisini yakından takip ederek CNC makinalarla, sürekli artan ürün çeşitleriyle, toplam kalite prensibi anlayışından ödün vermeden üretim yapmaktadır.

Üretimde çeşitli çap ve kalınlıktaki alüminyum kaplı ve krom kaplı borular, çeşitli kalınlıklarda galvaniz , alüminyum kaplı  ve krom kaplı saclar, ve ısıya dayanıklı cam elyaf kullanılmaktadır.  Egzoz parçalarının tümü firmamız bünyesinde işlenip üretilmektedir. Bünyemizde üretilen tüm parçalar  ileri teknoloji CNC presleme ve kaynak makinalarıyla birleştirilip satışa sunulmaktadır. Üretimin her aşamasında yapılması gereken kalite kontrolleri teknik personellerimiz tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. GAPSAN OTOMOTİV olarak amaç; kaliteyi sorunsuz şekilde müşterilerimize sunmaktır.

GAPSAN OTOMOTİV  sistemli pazarlama anlayışını ilke edinerek gerek yurt içindeki, gerek yurt dışındaki tüm müşterilerine, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak  hizmet vermektedir.

Türkiye`nin her yerine gerek sahip olduğumuz dağıtım araçlarımızla, gerekse anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile ürünü en hızlı şekilde ve minimum maliyet ile müşterilerimize ulaştırmaktayız.